Wynajem pętli indukcyjnych

Pętle indukcyjne to doskonałe rozwiązanie dla osób korzystających z aparatów słuchowy podczas szkoleń, konferencji oraz targów. Zastosowanie pętli indukcyjnej sprawia, że odbiorca słyszy bez zbędnych zakłóceń i dźwięków otoczenia, to co jest najważniejsze. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa ofertę wynajmu zgodną z Państwa potrzebami.

Pętle indukcyjne mobilne (stanowiskowe)

To doskonałe rozwiązanie pozwalające na bezproblemowy kontakt z osobami niedosłyszącymi lub słabosłyszącymi we wszystkich miejscach gdzie taki kontakt jest potrzebny. Rozwiązanie to sprawdza się na stanowiskach recepcyjnych, punktach recepcyjnych czy stoiskach targowych.

Urządzenia tego typu doskonale sprawdzą się w przestrzeni targowej. Stoisko wyposażone w tego typu pętlę będzie bardzo atrakcyjne dla użytkowników aparatów słuchowych. Wykorzystanie pętli pozwoli na zwiększenie komfortu odwiedzających oraz wystawców.

Oferowane przez nas urządzenia posiada wbudowany mikrofon oraz możliwość podpięcia mikrofonu zewnętrznego. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, dokonamy wyceny wypożyczenia dopasowanej do Państwa wymagań

Pętle indukcyjne powierzchniowe 

Pętle wykorzystywane podczas konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń dla publiczności. Wykonujemy instalacje tymczasowe zapewniając najwyższą jakość odbioru treści przez osoby korzystające z aparatów słuchowych. 

Element pętli rozkładany jest po obwodzie pomieszczenia lub wydzielonej strefy w pomieszczeniu tworząc powierzchnie, wewnątrz której możemy korzystać z pętli. Wielkość strefy dostosowujemy do ilości odbiorców uczestniczących w danym wydarzeniu.